GEO-TECH istnieje na rynku od 2000 roku. Firma świadczy usługi w dziedzinie geodezji i kartografii. Kompletny zakres wykonywanych usług pozwala na pełne zaspokojenie potrzeb urzędów, instytucji publicznych, podmiotów działalności gospodarczej oraz klientów indywidualnych.

Specjalnością firmy GEO-TECH jest kompleksowa, geodezyjna obsługa inwestycji. Począwszy od uregulowania stanów prawnych nieruchomości, poprzez sporządzanie map do celów projektowych, oraz opracowań geodezyjno -inżynieryjnych , będących składnikiem dokumentacji projektowej. Zapewniamy także geodezyjną obsługę prac budowlanych i montażowych podczas procesu budowy oraz po jego zakończeniu związaną z monitoringiem przemieszczeń i odkształceń obiektów.

Firma działa głównie na terenie województwa wielkopolskiego, jednak dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, chętnie jest zapraszana do współpracy przy projektach na terenie całego kraju i zagranicą. Do najbardziej prestiżowych projektów można zaliczyć obsługę geodezyjną dla:

- Zespołu Elektrowni Pątnów- Adamów- Konin S.A.

BAGR Berliner Aluminiumwerk GmbH

- Jacobs Engineering Group Inc.

- samorządów powiatu konińskiego, tureckiego, słupeckiego i kolskiego.

Oprócz wielu lat doświadczeń GEO-TECH może pochwalić się również wysoce wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz nowoczesnym sprzętem firmy Leica.  

Firma nie rezygnuje również z innowacyjności i ciągłego rozwoju, co przekłada się na lepsze i szybsze efekty oraz zadowolenie klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z dokładną ofertą świadczonych usług, a także do bezpośredniego kontaktu.